Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch - místo s originální atmosférou sídlící v ulici Na Perštýně v centru Prahy.

Pohostinec Monarch sídlí v ulici Na Perštýně, v centru Prahy. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve jako vinný bar, poté gastrobar a stávající podobu restaurace, Pohostinec Monarch, získala v květnu roku 2017. Za projektem stojí skupina Premier Wines & Spirits Group, stejně jako za restaurací Grand Cru Restaurant, a karlínským Pohostinec Karlín.

Pohostinec Monarch - místo s originální atmosférou sídlící v ulici Na Perštýně v centru Prahy.

Pohostinec Monarch sídlí v ulici Na Perštýně, v centru Prahy. Místo má originální atmosféru a název nese již od svého založení. Nejprve jako vinný bar, poté gastrobar a stávající podobu restaurace, Pohostinec Monarch, získala v květnu roku 2017. Za projektem stojí skupina Premier Wines & Spirits Group, stejně jako za restaurací Grand Cru Restaurant, a karlínským Pohostinec Karlín. Ke skupině také patří významný hráč na trhu s víny a destiláty společnost Premier Wines & Spirits, která je pro restauraci výhradním dodavatelem lihovin, destilátů, vín a nealkoholických nápojů a i vlastních značek jako Baron Hildprandt, Liqvére, Altfernet, Aperitíf či nový likér z divokých šípků Wilder.

O autentickou a neopakovatelnou chuť jídel se stará šéfkuchař Jan Volšička. Zákazníci ho mohou spatřit v otevřené kuchyni uprostřed restaurace. Zaměřujeme se na kvalitní suroviny a jejich zpracování, naším cílem je používat co nejvíce lokálních surovin. V menu ale najdete i steaky ze stařeného masa s certifikací USDA, které jsou právě jedním z moderních twistů celého konceptu.

Pohostinec Monarch nabízí tradiční plzeňské pivo a polotmavého Blatenského Kohouta z jihočeské Blatné. Milovníci vín tu mají možnost ochutnat krásná vína od vinařů z Česka, Slovenska, ale i vyhlášených vinařství ze zbytku Evropy.

Pohostinec Monarch je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednání i firemní večírky.

Pohostinec Monarch, Gastronomie Praha