Vinohradský burger bar

Vinohradský burger bar je místo, kde si dáte burger připravovaný ze stařeného hovězího Chuck rollu podávaný v domácí housce, různé druhy piv, a můžete zde strávit třeba celý večer.

Nachází se v prvorepublikovém domě na Vinohradské ulici v Praze 2. Naleznete tu klid a pohodu, ačkoliv jste v rušném centru. Kuchyně se specializuje na burgery, steaky a saláty. Máme široký výběr denního menu a stálý jídelní lístek. Nejoblíbenější v naší nabídce jsou samozřejmě vynikající burgery – nejen hovězí, najdete i vegetariánský, voňavá kuřecí křidélka na několik způsobů, tatarský biftek, grilovaná vepřová panenka, nebo výborná originální vepřová žebírka.

Vinohradský burger bar je místo, kde si dáte burger připravovaný ze stařeného hovězího Chuck rollu podávaný v domácí housce, různé druhy piv, a můžete zde strávit třeba celý večer.

Nachází se v prvorepublikovém domě na Vinohradské ulici v Praze 2. Naleznete tu klid a pohodu, ačkoliv jste v rušném centru. Kuchyně se specializuje na burgery, steaky a saláty. Máme široký výběr denního menu a stálý jídelní lístek. Nejoblíbenější v naší nabídce jsou samozřejmě vynikající burgery – nejen hovězí, najdete i vegetariánský, voňavá kuřecí křidélka na několik způsobů, tatarský biftek, grilovaná vepřová panenka, nebo výborná originální vepřová žebírka. Můžete také navštívit naši druhou restauraci v Uhříněvsi (www.restaurantpivovarska.cz).

Všechna piva na čepu vaříme v Pivovaru Uhříněves. Piva jsou vařena dle originálních receptur, jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná.

Mezi moučníky také najdete neodolatelná pokušení. Nechte se zlákat čokoládovými brownies se zmrzlinou či grilovaným ananasem. Pro vegetariány, křehké dámy a zdravě se stravující pány je na menu připraven například burger nebo salát. Vynikající polední menu nabízíme již od 95 Kč! Navštivte stránky našeho pivovaru www.upiva.cz.

V restauraci Vinohradský burger Bar se skvěle najíte během polední pauzy v práci, večer se tu dobře pobavíte s přáteli. Naleznete zde možnost posezení ve dvou oddělených místnostech, každá má kapacitu 35 hostů.

Vinohradský burger bar, Gastronomie Praha