Original Beer Spa Praha

Ideální pivní den v Praze

Chcete si dopřát unikátní pivní zážitek, který jinde nenajdete? Pak pro vás máme ideální nabídku na den strávený v podnicích, které stojí za to! Váš den začne procedurou v Originálních Pivních lázních, v privátní místnosti, do níž vás uvede jeden z našich ochotných zaměstnanců a vysvětlí vám průběh a účinky pobytu u nás – začnete jedinečnou vířivou horkou pivní koupelí s pivním ingrediencemi, následovat bude  chmelová bio sauna a zchlazování kbelíky se studenou vodou. Poté si můžete odpočinout na slaměné posteli u útulného krbu.

Ideální pivní den v Praze

Chcete si dopřát unikátní pivní zážitek, který jinde nenajdete? Pak pro vás máme ideální nabídku na den strávený v podnicích, které stojí za to! Váš den začne procedurou v Originálních Pivních lázních, v privátní místnosti, do níž vás uvede jeden z našich ochotných zaměstnanců a vysvětlí vám průběh a účinky pobytu u nás – začnete jedinečnou vířivou horkou pivní koupelí s pivním ingrediencemi, následovat bude  chmelová bio sauna a zchlazování kbelíky se studenou vodou. Poté si můžete odpočinout na slaměné posteli u útulného krbu. Po celou dobu můžete neomezeně konzumovat světlé a tmavé lahodné pivo Krušovice. Konzumace může pokračovat i na recepci, kde si můžete zakoupit přírodní pivní kosmetiku a jiné suvenýry. 

Pokračovat budete do pivního interaktivního samovýčepu Beer Point, kde na předem nabitou kartu budete moct degustovat 14 různých craftových piv. Zároveň si můžete objednat i něco z menu, sestaveného tak, aby lichotilo chuti piva a skvěle ji doplňovalo. Toužíte-li po zážitku, na který budete dlouho vzpomínat, vezměte sebe a své blízké, přátele, rodinu a vydejte se na pivní dobrodružství. Budeme se na vás těšit.

Na zdraví!

Original Beer Spa Praha, Zážitky Praha